KONST / Litografier / Färglitografi 9678366
*
nr 967 8366
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), Bilvrak, 1978, 26/310, motivet: 49x66
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2015
kl 20:23:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 10:29:35
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bilvrak färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
4233 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:40
*
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
nr 967 8366
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), Bilvrak, 1978, 26/310, motivet: 49x66
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 10:29:35 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk mÃ¥lare och tecknare född i Stockholm 1938.Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bilvrak färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
4233 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:40